ازدواج

انسان عاشق به دنبال خوشبخت کردن دیگران است نه خود

ازدواج اینترنتی و سایتهای همسریابی و دوستیابی ،مراقب باشید خطر در کمین شماست!

آیا ازدواج های اینترنتی و همسریابی در سایتها درست است ؟

اينترنتي شدن روابط اجتماعي در جامعه امروز ايران به طرز ناباورانه اي بيان کننده اين واقعيت است که گپ و گفت ها و مراودات دوستانه در دنياي مجازي به شکل نگران کننده اي در حال تبديل شدن به فرهنگي پذيرفته شده است. امروزه بشر استفاده از وسايل ارتباط جمعي چون اينترنت، ماهواره و رايانه را جزء لاينفک زندگي خود مي داند. دنياي جديد نيز شيوه نوين را براي زندگي مي طلبد و از همين رو زندگي نسل جديد با نسل گذشته متفاوت شده است به طوري که بسياري از افراد ترجيح مي دهند امور روزمره و گاه ضروري زندگي خود از جمله ازدواج و تجارت را از طريق اينترنت پيگيري کنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۲ آذر۱۳۸۹ساعت 21:30 PM  توسط اقای برزگر  | 

مشکلات جنسي ، علت 50 درصد طلاق ها

بين 50 تا 60 درصد طلاق خانواده ها به علت مشکلات و اختلالات جنسي است که در بيش از 30 درصد از هر دو جنس شايع است ؛ در حالي که براي حل اين مشکل بزرگ اجتماعي هيچ برنامه و دستگاه مسوولي در کشور نداريم.


کاظم فروتن در سومين کنگره سراسري خانواده و سلامت جنسي که بدون حضور هيچ يک از مسوولان دولتي در مرکز آفرينش هاي فرهنگي هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان افتتاح شد، با اعلام اين مطلب افزود: حدود 30 درصد زنان و مردان به نوعي دچار يکي از اختلالات جنسي هستند.


وي گفت: ناتواني جنسي و انزال زودرس در مردان و بي ميلي جنسي در زنان شايع ترين اختلالات جنسي است که متاسفانه بسياري از خانواده ها از وجود اين مشکلات آگاهي ندارند و همين امر موجب مشاجرات و اختلافات خانوادگي شده که در نهايت به طلاق منجر مي شود.


وي افزود: متاسفانه براي مشکلي به اين گستردگي هيچ برنامه اي در کشور وجود ندارد و هيچ دستگاه يا شوراي کشوري براي کنترل آن نداريم در حالي که براي مساله اي مانند ديابت که حداکثر 7 درصد مردم جامعه را متاثر مي کند اين همه برنامه و شوراي کشوري داريم.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۴ آبان۱۳۸۹ساعت 11:38 AM  توسط اقای برزگر  | 

تحلیل ازدواج های اینترنتی

 

خواستگاری در چت روم
به دنبال چاپ گزارشی در هفته‌نامه سلامت با تیتر «9/98 درصد کاربران اینترنتی با جنس مخالف چت می‌کنند» خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) در صدد برآمده است تا در همین راستا به واکاوی عواقب ازدواج‌های اینترنتی در گفتگو با صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه خانواده بپردازد...

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۴ آبان۱۳۸۹ساعت 11:26 AM  توسط اقای برزگر  |